Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona prowincja, Av.: Głowa w koronie.
VF+
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: VF+
Radzanowo 229, waga 0,14 g, śr. 17,55 mm, poprawnie zachowana moneta, połysk blachy, na obrzeżu kropki, drobne uszkodzenia wału.
ŠtítkyBETA