Autor: TUREK Franciszek
Tytuł: Wawel zimą
Technika: akwarela, papier
Wymiary w świetle: 47,5 x 33 cm
Wymiary z oprawą: 56 x 42 cm
Sygn. p.d.: „14219 Fr. Turek”
Nieczytelna dedykacja artysty śr. d.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené