olej, płótno; 67 x 82 cm;
na odwrocie, na płótnie napis: Las, na krośnie malarskim: St.Cz. inw. 387
oraz na płótnie dedykacja z 2004 roku.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené