Alicja Kappa (ur. 1973), #o2 Kartka z wakacji, 2020
addVaše poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (akwarela, akryl, tusz, kredka, szlagmetal), 29 x 39 (kompozycja), 42,5 x 52,5 cm (oprawa), sygn. p.d.: A. Kappa
ŠtítkyBETA