brąz patynowany; wys. 44 cm.
Francja, XIX/XX w.; odlew XX w.
Bosonoga dziewczyna w zwiewnej szacie i obejmująca ją postać młodzieńca o motylich skrzydełkach. Na kolistej podstawie sygnatura: „Math. Moreau”.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené