akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Paweł Wąsowski 2019
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené
Licitovat se budou všechny položky
Nabídka podaná 5 minut před koncem prodlouží dobu licitace této položky o další 3 minuty
> | 10 | ||
200 | |||
4 000 | |||