olej, płótno; 138,5 x 205 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.:'26 W. de Terlikowski';
spękania malatury;
praca oprawiona.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené