Rzegociński Witold, Portret dra Józefa Sędzielowskiego, 1907
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Olej, płótno; wym.: 82 x 70 cm; opis autorski na odwrocie. Naklejka wystawowa TPSP w Krakowie z roku 1907.
ŠtítkyBETA