WSZECHŚWIAT i człowiek. Dzieje badań przyrody i zastosowania jej sił na pożytek narodów. T. 1-5. Warszawa 1905-1909. Towarzystwo Akcyjne S. Orgelbranda Synów. 4, [2], 520, VII, tablic 25; [4], 553, IX, tablic 19; [4], 481, VII, tablic 22; [4], 515, VII, tablic 17, [4], 458, VII, tablic 20. oprawa półpłótno z epoki.
Stan dobry. Liczne ilustracje w tekście i na tablicach. Bogato ilustrowane kompendium naukowe z początku XX w. zawierające teksty na temat kuli ziemskiej, genezy i badań, powstania człowieka, badań powierzchni ziemi oraz kosmosu i odkryć dokonywanych na przestrzeni wieków.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené