23

Katarzyna Kukuła (ur. 1987) - Pracownia zimą, 2018

add Vaše poznámka

Popis položky
Odhady: 696 - 928 EUR | 3 000 - 4 000 PLN

olej, płótno, 100 x 80 cm, opisany na odwrocie: 'Katarzyna Kukuła | "Pracownia zimą" | olej na płótnie | 100X80 cm | 2018'

Aukce
13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
Datum
24 Listopad 2018
Vyvolávací cena
371 EUR
Odhady
696 - 928 EUR
3 000 - 4 000 PLN
Prodejní cena
žádné nabídky
Položka už není dostupná
Zobrazení: 86 | Oblíbené: 0
Aukce

Datum
24 Listopad 2018
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání

O aukci

Čekejte...
O prodejci
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otevírací doba
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Příjem položek do aukcí

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také