27

Łukasz Stokłosa (ur. 1986) - Kensington Palace, 2016

add Vaše poznámka
Popis položky
Odhady: 2 552 - 3 016 EUR | 11 000 - 13 000 PLN

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie: 'Łukasz Stokłosa | 2016r'

WYSTAWIANY:
2017 – wystawa zbiorowa w ramach 21. Wielkanocnego Festiwalu Ludwika van Beethovena, Filharmonia Narodowa w Warszawie

Aukce
13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
Datum
24 Listopad 2018
Vyvolávací cena
1 740 EUR
Odhady
2 552 - 3 016 EUR
11 000 - 13 000 PLN
Prodejní cena
3 285 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
2 784 EUR
Navýšení
189%
Zobrazení: 144 | Oblíbené: 1
Aukce

Datum
24 Listopad 2018
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání

O aukci

Čekejte...
O prodejci
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otevírací doba
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Příjem položek do aukcí

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]