214

Jan Szmatloch (ur. 1950) Pocztówka II, 1979 r.

add Vaše poznámka
Popis položky
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
akwaforta, papier, 11,5 x 16 cm, sygn. i dat. p.d.: ołówkiem pod płytą: Szmatloch 79
Aukce
15 Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna
Datum
14 Listopad 2018
Vyvolávací cena
81 EUR
Prodejní cena
Položka už není dostupná
Zobrazení: 41 | Oblíbené: 0
Aukce

Datum
14 Listopad 2018
Průběh licitace

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání

Regulamin aukcji: http://files.sda.pl/files/24195/Regulamin.pdf

O aukci

Čekejte...
O prodejci
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otevírací doba
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Příjem položek do aukcí

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Jan Szmatloch