proj. Hanna Orthwein (1916-1963), lata 50. XX w. <br>porcelana, 6 x 6 x 10 cm; <br>sygnatura: stempel fabryki i stempel z ceną<br>Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w. <br>
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené