porcelana malowana, złocenia, wym: 11 x 9,5 cm;<br>sygnatura: pieczęć fabryki Stan zachowania: przetarcia złoceń.<br>Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt" (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 60-70. XX w.<br>
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené