projekt przypisywany Mieczysławowi Naruszewiczowi (1923 - 2006)
porcelana, 10,7 x 6 x 7,5 cm;
sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-337-1248 26, pozostałości po stemplu z ceną
Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené