porcelana malowana na szkliwnie, 9,5 x 13 cm; <br>sygnatura: stempel fabryki<br>Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, 3. tercja XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené