798

UNC
add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Erhaltungszustand: UNC
Schätzungen: 7 557 EUR | 30 000 PLN
POLSKA, medal na Pokój Oliwski 1660 r., autorstwa Jana Höhna jun., Aw: Łan zboża w którym złożona jest broń, powyżej tarcza słoneczna o ludzkiej twarzy i napis w otoku POST BELLUM PLENA SURGIT...(po wojnie powstanie całkowity pokój o złotych zbiorach...), Rw: Siedemnastowierszowa inskrypcja dedykacyjna PACI PERPE TUAE POST.. (wieczystemu pokojowi między Polską a Szwecją...), srebro 101.98 g, 79 mm, Racz.144, H-Cz. 2148, Stahr 118, piękny stan zachowania, patyna
Auktion
42 aukcja WCN
27 Februar 2010
Ausrufungspreis
6 045 EUR
Schätzungen
7 557 EUR
30 000 PLN
Erhaltungszustand
UNC
Endpreis
11 360 EUR
Mehrgebot
188%
Ansichten: 4 | Favoriten: 0
Auktion
WCN

WCN

42 aukcja WCN
27 Februar 2010
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
Nicht weniger als 0 EUR für dieses Los
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Warten...
Über den Verkäufer
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Öffnungszeiten
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Annahme von Lose für die Auktion
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47