olej, płótno, 150 x 200 cm, sygn. p.d.: Dariusz Szybiński
Seria dwudziestu dwóch widoków Warszawy i okolic i obraz „Elekcja” z Przedpokoju Senatorskiego zwanego Salą Canaletta w Zamku Królewskim w Warszawie, powstała w latach 1767-1780 na zamówienie król