olej, płótno, 60 × 73 cm
sygn. i dat. l. d.: Kisling 1951
na krośnie nalepki: dwie nalepki z Galerii Drouant-David w Paryżu; nalepka transportowa z Petit Palais z Genewy, nalepka z maszynopisem: DOND’ARTHUR RUBINSTEIN 1984; M.KISLING z numerem: 76; okrągła nalepka transportowa: H.GERFAUD (…) Paris, INTERNATIONAL