litografia barwna, papier; 45 x 61 cm (wymiar kompozycji)
38,5 x 51 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hayden 69 (ołówkiem), l. d.: 46/175 (ołówkiem).