olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1947;
na odwrocie okrągła pieczęć: JERZY KOSSAK / KRAKÓW PL. KOSSAKA; odręczne potwierdzenie autentyczności z faksymile podpisu J. Kossaka (rozmazane) oraz numer inwentarzowy (napisane odręcznie długopisem) ponadto pieczęć Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.