akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier; 55,5 x 41,5 cm (wymiar kompozycji), 79 x 54 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 35/50 TEATR PRZEZNACZENIA KACPER BOŻEK XIII/XXI (ołówkiem).