[ZABAWKI 2]. Zestaw 5 metalowych modeli pojazdów wojskowych wykonanych fabrycznie przed 1939.
Poszczególne modele form. ca 9x4,5 cm. Wszystkie pojazdy odręcznie pomalowano. Zestaw zawiera pojazdy konne: dwa różne wozy taborowe, wóz pocztowy, ambulans sanitarny, wóz amunicyjny. Otarcia niektórych elementów, konie zachowane tylko w trzech przypadkach, ubytki farby.