Léon Joseph Florentin Bonnat(1833-1922)
wg François Boucher(1703-1770)
Diana po kąpieli(1892) sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 90x140 cm
odbiór osobisty
olej, płótno, 90x140 cm
odbiór osobisty