akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „Nie taki jak ona. Nie taka jak on. A szkoda.” Dyptych. płótno, akryl, 50x70 cm. 2016 r. Sonia Pajgert. Poznań, Polska