Autor: KOSSAK Jerzy
Tytuł: Spotkanie (1935)
Technika: olej, sklejka
Wymiary: 30 x 40 cm
Wymiary z oprawą: 42 x 52 cm
Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"