Mocno obiegowy egzemplarz z ubytkiem blachy, moneta pozastanowa. Patyna.
> | 2 | ||
50 | |||
> | 5 | ||
100 | |||
> | 10 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||