Krasiński Zygmunt Pisma Tom I - II
Wydanie zbiorowe z przedmową Stanisława Tarnowskiego Lwów 1880, Gubrynowicz i Schmidt. PIEKNY PÓŁSKÓREK Z EPOKI
19 cm, s. [4], LVII, [1], IV, [1], 6-359, [2]; [4], 409, [2]
Oprawa z epoki: półskórek ze złoceniami na grzbietach.Komplet wydawniczy. „Wyd. niniejsze dzieł Zygmunta Krasińskiego jest ze wszystkich dotychczasowych najzupełniejsze i najpoprawniejsze” - Stanisław Tarnowski w przedmowie.Nieliczne wytarcia opraw, exlibris w środku. Stan bardzo dobry.