Autor: JAXA-MAŁACHOWSKI Soter
Tytuł: Wiejska chata
Technika: gwasz, ołówek, tektura
Wymiary w świetle oprawy: 23,2 x 32 cm
Wymiary z oprawą: 34 x 42,6 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1919"
Biografia Sotera Jaxy-Małachowskiego dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]