Wojciech Piekarski(ur.1980)
Martwa natura(2016) sygn.dat.l.d.
olej, płótno, 40x50 cm
Wojciech Piekarski(ur.1980)
olej, płótno, 40x50 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||