olej, tektura malarska; 47 x 48,5 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1920 [?]
na odwrocie napisy ołówkiem: alarm i Ziembicki Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków