olej, płótno; 45,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016
Na odwrocie napis: 2016 / E. DWURNIK / 14-tu kontrabacis- / [tów = / NR XXIII - 1002- / =6052=