olej, tektura; 47 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1923;
na odwrocie oprawy nalepka z Domu Sztuki Mieczysława Siemińskiego z numerem 145 K. 9484, z opisem pracy