Wlastimil Hofman (1881-1970), "Starzec z parą aniołków (1924)"
olej, tektura
wymiary: 18,6 x 37,5 cm
wymiary z oprawą: 39 x 58 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman | 1924"
Biografia Wlastimila Hofmana dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]