Świecznik chanukowy(Kraków, l.30.XX w.)
sygn.RB/3 główka K/główka
srebro pr.3, 1.150 g, grawerka, wys.67,5 cm
sygn.RB/3 główka K/główka
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||