Tamara de Lempicka wg(1898-1980)
Lady in lace sygn.przez córkę artystki? p.d. LEMPICKA
litografia barwna (e.a.), 66x38,8 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||