fornirowana orzechem wzorzystym; wnętrze dwuczęściowe; 56 x 68,5 x 40,5 cm;
Polska, l. 20. XX w.
O prostych bokach i froncie, w górnej partii nieco węższa z parą szufladek, w obrębie korpusu o zaokrąglonych frontowych narożach - szersza, zamykana dwuskrzydłowo, wsparta na masywnych nóżkach, przednich wybrzuszonych, tylnych graniastych.