- Organizatorem aukcji jest :
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartoszko Bartosz Wyziński,
os. Jana III Sobieskiego 6/60;
60-688 Poznań. - Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wcześniejsza rejestracja i zaakceptowanie Regulaminu Aukcji
- Podane ceny są cenami wywołania. Ceną nabycia jest cena wylicytowana do której Organizator doliczy 10% opłaty organizacyjnej.
- Walutą aukcji jest PLN i wartość wyrażona w tej walucie stanowi podstawę rozliczeń.
- Preferowaną formą rozliczenia należności jest przelew bankowy na rachunek:
P.W. Bartoszko Bartosz Wyziński, os. Jana III Sobieskiego 6/60; 60-688 Poznań
mBank PLN: 92 1140 2017 0000 4102 0740 9164
USD: PL 88 1140 2004 0000 3112 0590 9132 SWIFT: BREXPLPWMBK
EUR: PL 77 1140 2004 0000 3812 1297 6892 SWIFT: BREXPLPWMBK
- 6. Inne formy płatności:
- GOTÓWKA do kwoty 15.000 euro
- wpłata poprzez PayPal przy powiększeniu należnej kwoty o 4% tytułem opłaty transakcyjnej PayPal.
- Zwycięzca licytacji jest zobowiązany do uregulowania należności w terminie 10 dni od zakończenia aukcji. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje, że Organizator ma prawo rozpocząć procedurę windykacyjną i naliczanie odsetek ustawowych za zwłokę lub anulować zamówienie aukcyjne. Na nabywcę przechodzi ryzyko utraty, zniszczenia lub uszkodzenia zakupionego, a nieopłaconego i nieodebranego w terminie obiektu.
- Biblioteka Narodowa, Biblioteka Jagiellońska, Muzeum Narodowe i inne muzea rejestrowane mają prawo pierwokupu po wylicytowanych cenach.
- Organizator aukcji może wycofać pozycję przed rozpoczęciem licytacji bez podania przyczyny.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów.
- Odbiór lub wysyłka przedmiotów:
- Preferowany jest odbiór osobisty w siedzibie:
Antykwariat, os. Oświecenia 49, 61-207 Poznań,
poniedziałek piątek w godzinach 10:00 – 17:00 - Na prośbę nabywcy obiekt/obiekty zostaną wysłane po uprzednim uiszczeniu całości należności wraz z kosztami wysyłki.
Mehr anschauen expand_more