Olej, płótno, 24 x 30 cm, 2017 sygn. na odwrocie.
Marta Julia PIÓRKO (1981)
Absolwentka ASP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki, na kierunku Malarstwo. Dyplom w 2007 r. w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Jest autorką epickich portretów. Dzięki połączeniu przekonującej, realistycznej techniki z pop-surrealistyczną narracją, wykreowała niepowtarzalny styl. Realistyczne przedstawienia są kluczowym elementem jej prac, a szczegółowo odwzorowane detale zwiększają moc oddziaływania.