akwarela na szkicu ołówkowym/papier; 29,7 x 41,8 cm
sygn. akwarelą p.d.: KKOSSAK
na odwrociu szkice: dwa konie w chomątach i zarys sylwetki konia oraz p.d. numer ołówkiem: 608.
na odwrociu p.d. ołówkiem: Ze zbiorów własnych / Teresa Kossak / 8.XII. 2014