olej/płyta, 38.50 x 36 cm, oprawiony, sygnowany i datowany l.d: 'Wlastimil Hofman 1955' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ołówkiem i piórem: ' ""Nie było jeszcze przepaści, a jam poczęta była"" | Księga Przypowieści | Wlastimil Hofman | Szklarska Poręba 1955 | Poczta Dolna'
POCHODZENIE:
- Galeria OLIMPUS, Łódź, 1996
- kolekcja prywatna, Polska