olej/płótno, 49 x 59 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Daniec 2015 Dyptyk ½ A | Magdalena Daniec 2015 Dyptyk ½ B '
POCHODZENIE:
- Pragaleria, Warszawa, 2016
- kolekcja prywatna, Polska