olej, tektura; 33 x 44 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman;
na odwrocie nalepka z fragmentarycznym drukiem warszawskiego Dom Sztuki [HOTEL DES VENTES / WARSZAWA, CHMIELNA] oraz numerem wypisanym tuszem: 1857.