olej, płótno, 33 x 32 cm;
sygn. p. d.: WW;
na odwrocie faksymile podpisu artysty WW4 oraz nr 0959;
Obraz wystawiany w 1977 roku w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie, o czym świadczy nalepka z napisem: Rz 28.