STANKIEWICZ P.
ZOBACZ JAKIE TU ZWIERZĄTKA?
Oprac. ...
Warszawa [ca 1925?]. Wyd. "Ciekawe Książeczki dla Dzieci", str. [12], format 18x14,5 cm
Na przedniej okł. nadruk "150/3", na tylnej: "Druk. art. w Bawarji". Zaw. 5 barwnych całostronicowych ilustracji (w tym jedna na okł.), 3 wiersze.
Rzadkie!
OPRAWA MIĘKKA WYDAWNICZA
Stan BDB-/ sygnatura na okł. i pierwszej k., wpis własn. i sygn. na przedniej wyklejce, drobne wyustrzępienie dolnego marginesu pierwszej k., załamanie tylnej okładki, pomimo to ŁADNY EGZEMPLARZ