Agnieszka Pawłowska, Po drugiej stronie wzgórz, 2018
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
olej, płótno, 80.00 x 80.00 cm
sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska
EtikettenBETA