akwatinta barwna, karton; 57 x 41 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana poniżej l. d.: Eprouve d' artiste (ołówkiem);
p. d.: á Denise … (słabo czytelnie), Kisling 1929 (ołówkiem);
Plansza przed konserwacją.