akwarela, papier; 21 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: WW / 1913 (ołówkiem);
na odwrocie napis: N.1 / Venezia Kanal Grande / 846 / 1913 / 10 (ołówkiem) oraz powtórzony nr: 845 (flamastrem).