akwarela, papier; 28,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem).
na odwrocie owalna pieczątka z napisem w otoku: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA / DOM ARTYSTY
oraz z inicjałem wiązanym WW po środku, ponadto numer: 001105 (pieczęć) oraz odręczny dopisek: 1916 (ołówkiem).