litografia barwna, papier; 29 x 23 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling.
Grafika pochodzi z teki "L'Épopée bohémienne" René Héron de Villefosse'a wydanej w Paryżu w 1959 roku (nakład 230 egz.).